• https://www.facebook.com/hopabal
  • https://twitter.com/YAZICILARGROUP
  • Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
YAZICILAR

YAZICILARBİLİGİSAYAR

HOPA İŞ MERKEZİ KAT:2 NO:114-115 Hopa / Artvin

Casper Bölge Bayisi ve Teknik Servisi Tel  :90 466 351 20 10 Faks:90 466 351 20 11

yazicilar@yazicilar.net

TSE Yetkisi Bulunan Teknik servis.Bölgemizde ,Yüksek miktarda ürünü bulunduran En eski ve Tek Bilgisayar firması.

İnternet Site Yapımı, Bilgisayar ve Bilgisayar yan ürünleri,Sarf Malzemeleri

Hakkımızda

www.nostoni.com.tr  Yazıcılar Bilgisayar Kuruluşudur.
www.hopapazari.com
 Yazıcılar Bilgisayar
 Kuruluşudur.
www.hopabal.com   Yazıcılar Bilgisayar Kuruluşudur.
www.kafkasaricilik   Yazıcılar Bilgisayar Kuruluşudur.

Yazıcılar Bilgisayar Artvinde ve Hopa’da teknoloji ürünleri ve ilgili tedarik zinciri yönetim hizmetleri alanında lider bir tedarikçidir. Yazıcılar Bilgisayar, yüksek yenilikçilik seviyesi, profesyonel yönetim yaklaşımı ve gelişim stratejileriyle anılır.

Yazıcılar Bilgisayar bilişim teknolojileri, telekomünikasyon, elektronik tüketim ürünleri, perakende ve internet perakendeciliği gibi geniş bir yelpazede müşterilerine ürün desteği sağlayacak şekilde yapılandırılmıştır.

Yazıcılar Bilgisayar 1992 Yılında "Levent Bilgisayar" Adı Altında hizmet vermiş,1998 Yılında da Yazıcılar BilgisayarAdı Altında Şirketleşerek hizmete halen devam etmektedir. 
 
Şirket merkezi Hopa'da dır. Önceki yıllarda Rize/PazarArtvin/Arhavi, İzmit/Gebze, Antalya, İzmir, Avustralya/Melbourne, Gürcistan/Batum  gibi Şehirler de şubeler açtık. İzmit/Gebze ve Avusturalya/Melbourne deki Şubelerimiz Halen Devam etmektedir. 


KAFKAS ARICILIK  (Yazıcılar Bilgisayar Kuruluşudur.)
www.kafkasaricilik.com

   1976 Yılından Merhum Fevzi YAZICI Tarafından Kuruldu. Karakovan ve Fenni petek Kullanarak Yapılan arıcılık halen Fevzi Yazıcı nın oğulları tarafından Sürdürülmektedir.

   Almanya, Fransa, Hollanda gibi Avrupa ülkelerine de Gönderilen kestane (Hopa) Balı Yurt içinde, Başta İstanbul, Antalya, Ankara, Bursa, İzmir, Muğla, Rize, Ardahan, Kars, Erzurum, Samsun, Trabzon olmak üzere birçok il ve ilçlere gönderilmektedir.

   1976 Yılından beri Artvin İli Hopa ve Borçka, Ardahan ili Hanak İlçelerinde Bal üretim Faliyetlerini sürdürmektedir. 1998 Yılından sonra 0800016 lisans numarasıyla Organik Bal üretimine ve OB.08-04.071lisans numarası ilede Ana Arı Üretimine geçmiştir. Aynı Yıl Şirketleşerek günümüz koşullarına ayak uydurmuştur.

   Artvin Arı Yetiştiricileri Birliği Başkanı Olan Ahmet Necmi YAZICI nın Çalışmalarıyla Artvin Bölgesinde Bal üretimi, Paketlemesi ve Organik Arıcılık Konusunda birçok Konferanslar düzenlemiş ve bu konferanslara katılmışlardır.

"Nostoni Bal" ve "Yazıcılar Bal" Marka Patentleri Şirketimiz Tarafından Alınmıştır.


    
Bize Ait Siteler
www.nostoni.com.tr

www.hopapazari.com

www.kafkasaricilik

www.hopabal.com

www.kafkasbal.com

www.yazicilarbilgisayar.com.tr

www.hopa.gen.tr

www.oykusila.com

www.netcarsi.com

www.livanehaber.com

www.websergi.com